ROLLSHAPE - masaż odchudzający

Masaż wykonywany na urządzeniu Rollshape wykorzystuje jedną z technik masażu klasycznego jakim jest wałkowanie. Idea masażu na urządzeniu Rollshape oparta jest na tradycyjnej wiedzy medycyny chińskiej, której istotą jest prawidłowe i płynne krążenie energii życiowej w organizmie.

Usuwanie cellulitu
Poddawana masażowi skóra staje się jędrna i elastyczna. Zdecydowanie poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i mięśniach. Dochodzi do przyspieszonego oczyszczania żył powierzchniowych - naczyń limfatycznych. Dzięki temu znacząco eliminuje się czynniki odgrywające główną rolę w powstawaniu cellulitu.

Usuwanie toksyn z organizmu
Wykonany masaż pobudza układ limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zapotrzebowanie organizmu w tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z organizmu toksyn. Dzięki podwyższeniu przepustowości naczyń limfatycznych, substancje toksyczne są stopniowo wydalane z organizmu.

Substancje przemiany materii dostarczane są z krwi do wątroby. Substancje budulcowe oraz witaminy powracają do krwioobiegu, a toksyny wydalane są w moczu poprzez nerki na zewnątrz organizmu.

Usuwanie tkanki tłuszczowej
Zastosowanie podczas masażu promieni podczerwonych pomaga znacznie szybciej rozgrzać ciało. Dzięki czemu możecie Państwo cieszyć się efektami masażu już od pierwszych minut jego trwania. Podczas masażu na Rollshape masowane części ciała rozgrzewają się.

Podwyższona w ten sposób ciepłota ciała poprawia krążenie krwi w całym organizmie. Przyspieszone krążenie kwi poprawia dotlenienie tkanek. Tkanka tłuszczowa, umiejscowiona na obszarach szczególnie trudnych, czyli brzuchu, udach i pośladkach zostaje rozbita.

Masaż Rollshape pomoże Ci:
• zredukować objętość partii ciała,
• zmniejszyć tkankę tłuszczową,
• wymodelować sylwetkę,
• ujędrnić skórę,
• usunąć toksyny z organizmu,
• zredukować cellulit,
• poprawić krążenie krwi,
• poprawić przemianę materii

Przygotuj się
Osoba korzystająca z Rollshape powinna być ubrana w:
długie getry, pozbawioną guzików i ozdób koszulkę z długim rękawem i bawełniane skarpetki. Masaż trwa 30 lub 60 min.

BODYSHAPE - bieżnia z podciśnieniem

BodyShape jest nowym, niepowtarzalnym urządzeniem do odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni. Urządzenie skonstruowano tak by spełniało oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

...więcej informacji

Wróć